logo         

Přebalovací pulty

V prvním roce dítě přebalíte opravdu hodněkrát. Zajistěte si co nejlepší podmínky pro sebe i pro dítě. Vám se bude hodit komoda s přebalovací deskou. V komodě budete mít uloženy všechny potřeby pro přebalení - hezky po ruce a přehledně. K většině námi prodávaných přebalovacích pultů lze dokoupit náhradní horní desku.Po odstranění přebalovací desky a nasazení této náhradní desky je možné přebalovací pult používat nadále jako běžnou komodu. Zvýšený okraj přebalovací desky zase zajistí bezpečí Vašeho dítěte. Pro jeho pohodlí je možné zakoupit měkkou omyvatelnou přebalovací podložku. I pro rodiče s malým bytem máme řešení - přebalovací podložku, kterou je možno položit přímo na postýlku.


Parametry
Praktická komoda Nel Srdíčko - bílo/šedá - se třemi objemnými šuplíky s masivními madly - komoda obsahuje přebalovací pult - barva bílá. Rozměry: 81x80x45 cm.
3 990 Kč

Komoda s přebalovacím nástavcem Nel Srdíčko - bílo/šedá


Přebalovací nástavec SENSILO Listí se zvýšenými okraji   Přebalovací podložka Sensillo s profilovanými okraji z nepromokavého plastového materiálu, vyplněná molitanem, zdobená veselým obrázkem. Rozměr: šxd cca 49x70 cm, vnitřní rozměr: šxd cca 33,5x70 cm. Složení: PVC, výplň: polyuretanová pěna.    
380 Kč

Přebalovací nástavec SENSILO Listí - mátový- 70x49cm


Přebalovací nástavec SENSILO Listí se zvýšenými okraji   Přebalovací podložka Sensillo s profilovanými okraji z nepromokavého plastového materiálu, vyplněná molitanem, zdobená veselým obrázkem. Rozměr: šxd cca 49x70 cm, vnitřní rozměr: šxd cca 33,5x70 cm. Složení: PVC, výplň: polyuretanová pěna.    
380 Kč

Přebalovací nástavec SENSILO Listí - růžový - 70x49cm


Pohodlí a bezpečí vašeho děťátka zajistí měkká přebalovací podložka z nepromokavého plastového materiálu. Při péči o miminko oceníte její praktičnost. Je určena k přišroubování na postýlku, nábytek nebo umístění na stojan. Má molitanovou výplň s pevnou deskou. Podložka je vyrobena z kvalitní certifikované fólie, která neobsahuje žádné škodlivé látky a je citlivá k nejjemnější dětské pokožce.
380 Kč

Přebalovací nástavec SENSILO Obláček - šedý


Přebalovací podložka New Baby Liška bílá - měkká, 70*50 cm Praktická tvarovaná přebalovací podložka s moderním dizajnem New Baby Liška z nepromokavého, plastového materiálu s obrázkem lišky a obláčků. Produkt české značky. Podložka má vyvýšené boční strany a lze jí použít na komodě či jiném místě k přebalování. Rozměr: cca 70x50 cm, tloušťka cca 4 cm.   
290 Kč

New Baby přebalovací podložka měkká Liška - bílá


Přebalovací podložka New Baby Liška bílá - měkká, 70*50 cm Praktická tvarovaná přebalovací podložka New Baby z nepromokavého, plastového materiálu s obrázkem lišky a obláčků. Produkt české značky. Podložka je vyplněna polyesterem, má vyvýšené boční strany a lze jí použít na komodě či jiném místě k přebalování, díky nízké váze je mobilní. Je vyrobena z nejkvalitnější certifikované fólie, která
320 Kč

New Baby přebalovací podložka měkká Liška - bílá


Přebalovací podložka New Baby Zebra bílá - měkká, 85*70 cm Praktická měkká přebalovací podložka New Baby Zebra z nepromokavého, plastového materiálu s obrázkem zebry v příjemných pastelových barvách. Materiál: PVC.Rozměry:  vxšxt cca 70x85x4 cm   
350 Kč

Přebalovací podložka New Baby Zebra bílá 85x70cm


Přebalovací pult je vyroben z kvalitního materiálu - z laminované dřevotřísky s povrchovou úpravou, která je snadno udržovatelná, velmi hygienická a při tom odolná. Popis: skříňka uvnitř se 2 policemi, nahoře s přebalovvací deskou. Rozměry přebalovacího pultu : šíře - 80 cm, hloubka - 50 cm, výška - 87 cm. Rozměry přebalovací desky : šíře  80cm, hloubka 74 cm Foto je pouze ilustrační, na fotce je
2 100 Kč

Přebalovací pult Vodník - typ V - olše


Omyvatelná přebalovací podložka, kterou můžete položit na přebalovací pulty, komody a podobně. Složení: - vyplň - dutá textilní vlákna - povrch - fólie Polyvinylchlorid (PVC) - bez ftalátů Velikost 54 x 73 cm
265 Kč

Přebalovací podložka Scarlett Perla Dingo-modrá