logo         

Přebalovací pulty

V prvním roce dítě přebalíte opravdu hodněkrát. Zajistěte si co nejlepší podmínky pro sebe i pro dítě. Vám se bude hodit komoda s přebalovací deskou. V komodě budete mít uloženy všechny potřeby pro přebalení - hezky po ruce a přehledně. K většině námi prodávaných přebalovacích pultů lze dokoupit náhradní horní desku.Po odstranění přebalovací desky a nasazení této náhradní desky je možné přebalovací pult používat nadále jako běžnou komodu. Zvýšený okraj přebalovací desky zase zajistí bezpečí Vašeho dítěte. Pro jeho pohodlí je možné zakoupit měkkou omyvatelnou přebalovací podložku. I pro rodiče s malým bytem máme řešení - přebalovací podložku, kterou je možno položit přímo na postýlku.


Parametry
Přebalovací podložka Nellys Cute Bunny - 70 x50 cm, zvýšené okraje - bílá Rozměry: 
320 Kč

Nellys Přebalovací podložka měkká Cute Bunny 70x50 cm - bílá


Přebalovací podložka Nellys Cute Bunny - 70 x50 cm - bílá Rozměry: 
260 Kč

Nellys Přebalovací podložka měkká Cute Bunny 70x50 cm - bílá


Přebalovací podložka Nellys Teddy - 70 x50 cm, zvýšené okraje - bílá Rozměry: 
320 Kč

Nellys Přebalovací podložka měkká Teddy 70x50 cm - bílá


Přebalovací podložka Nellys Teddy - bílá - měkká   Rozměry: cca 85x72cm.Vhodné pro děti: 0-12 měsíců s hmotností max. do 11kg.
350 Kč

Nellys Přebalovací podložka Teddy 85x72cm - bílá


Praktická komoda Nel Srdíčko - bílo/šedá - se třemi objemnými šuplíky s masivními madly - komoda obsahuje přebalovací pult - barva bílá. Rozměry: 81x80x45 cm.
3 990 Kč

Komoda s přebalovacím nástavcem Nel Srdíčko - bílo/šedá


Přebalovací nástavec SENSILO Listí se zvýšenými okraji   Přebalovací podložka Sensillo s profilovanými okraji z nepromokavého plastového materiálu, vyplněná molitanem, zdobená veselým obrázkem. Rozměr: šxd cca 49x70 cm, vnitřní rozměr: šxd cca 33,5x70 cm. Složení: PVC, výplň: polyuretanová pěna.    
380 Kč

Přebalovací nástavec SENSILO Listí - mátový- 70x49cm


Přebalovací nástavec SENSILO Listí se zvýšenými okraji   Přebalovací podložka Sensillo s profilovanými okraji z nepromokavého plastového materiálu, vyplněná molitanem, zdobená veselým obrázkem. Rozměr: šxd cca 49x70 cm, vnitřní rozměr: šxd cca 33,5x70 cm. Složení: PVC, výplň: polyuretanová pěna.    
380 Kč

Přebalovací nástavec SENSILO Listí - růžový - 70x49cm


Pohodlí a bezpečí vašeho děťátka zajistí měkká přebalovací podložka z nepromokavého plastového materiálu. Při péči o miminko oceníte její praktičnost. Je určena k přišroubování na postýlku, nábytek nebo umístění na stojan. Má molitanovou výplň s pevnou deskou. Podložka je vyrobena z kvalitní certifikované fólie, která neobsahuje žádné škodlivé látky a je citlivá k nejjemnější dětské pokožce.
380 Kč

Přebalovací nástavec SENSILO Obláček - šedý


Přebalovací podložka New Baby Liška bílá - měkká, 70*50 cm Praktická tvarovaná přebalovací podložka s moderním dizajnem New Baby Liška z nepromokavého, plastového materiálu s obrázkem lišky a obláčků. Produkt české značky. Podložka má vyvýšené boční strany a lze jí použít na komodě či jiném místě k přebalování. Rozměr: cca 70x50 cm, tloušťka cca 4 cm.   
290 Kč

New Baby přebalovací podložka měkká Liška - bílá


Přebalovací podložka New Baby Liška bílá - měkká, 70*50 cm Praktická tvarovaná přebalovací podložka New Baby z nepromokavého, plastového materiálu s obrázkem lišky a obláčků. Produkt české značky. Podložka je vyplněna polyesterem, má vyvýšené boční strany a lze jí použít na komodě či jiném místě k přebalování, díky nízké váze je mobilní. Je vyrobena z nejkvalitnější certifikované fólie, která
320 Kč

New Baby přebalovací podložka měkká Liška - bílá


Přebalovací podložka New Baby Zebra bílá - měkká, 70*50 cm, zvýšené okraje Praktická tvarovaná přebalovací podložka New Baby z nepromokavého, plastového materiálu s obrázkem zebry v příjemných pastelových barvách. Podložka má vyvýšené boční strany a lze jí použít na komodě či jiném místě k přebalování. Rozměr: cca 50x70 cm, tloušťka cca 2 cm, výška hran 8 cm.   
320 Kč

New Baby Přebalovací podložka Zebra bílá 70*50cm


Přebalovací pult je vyroben z kvalitního materiálu - z laminované dřevotřísky s povrchovou úpravou, která je snadno udržovatelná, velmi hygienická a při tom odolná. Popis: skříňka uvnitř se 2 policemi, nahoře s přebalovvací deskou. Rozměry přebalovacího pultu : šíře - 80 cm, hloubka - 50 cm, výška - 87 cm. Rozměry přebalovací desky : šíře  80cm, hloubka 74 cm Foto je pouze ilustrační, na fotce je
2 100 Kč

Přebalovací pult Vodník - typ V - olše